Традиції школи творять чудеса!

Традиційні успішні справи, які «живуть» в нашій школі

Це:- конкурс «Барви осені»;

- конкурс «Учень року»;

- «Прощальна гастроль випускників»;

- випуск шкільних видань «Фабрика Думки», "Територія батьків" та "158 сходинок";

- «Печа-куча-проєкт» - проектна робота;

- ведення літопису школи;

- КВК.

А тепер про кожну справу окремо.

«Барви осені» - це колективна творча справа учнів, батьків і вчителів 1-11 класів, яка проходить щороку у жовтні. Всім учасникам навчально-виховного процесу повідомляється тема цьогорічної виставки, і починається підготовка. Підводяться підсумки, відбувається нагородження переможців.

Барви осені
/Files/images/01 15-19.10.jpg/Files/images/image 17.jpg

Конкурс «Учень року» проводиться щорічно, починаючи з ІІ семестру. В ньому беруть участь по черзі, спочатку 1-4 кл., потім 5-8 класів, потім 9-11 класів. Проходить він в 4 етапи. 1 етап – це середній бал оцінок за І семестр. 2 етап – анкетування однокласників щодо учасників конкурсу за певними запитаннями. 3 етап – це написання творчої дослідницької роботи. 4 етап – сценічний, з різними конкурсами. Дуже часто учні, які отримали звання «Учень року», продовжують «рости» і надалі: вступають у престижні вузи, стають Президентами школи тощо.

«Прощальна гастроль випускників» - це дійство відбувається в день свята Останнього дзвоника або на Випускному вечорі, коли кожний 11 клас готує свій прощальний виступ.

Прощальна гастроль
/Files/images/01 Випуск 2013.JPG/Files/images/Випускний вечір 2012.JPG

Випуск газети «Фабрика Думки» - випускається газета в школі з 2001р. з метою створення створіння інформаційного простору, в якому батьки, педагоги і учні могли б знайомитися з проблемами школи і знаходити шляхи їх спільного рішення. На сьогоднішній день випущено 40 номерів. Які питання, рубрики висвітлюються в газеті: «З кого починається школа? «З мікрофоном по школі», «Спроби пера», «Один день із життя класу» та ін. Багато учнів, які працюють над випуском газети, хочуть поєднати своє майбутнє життя з професією журналіста, так, наприклад, вже декілька редакторів шкільної газети навчаються на факультеті журналістики університету ім. Т.Г.Шевченка.

«Печа-куча-проєкт» - КТС школи. Це робота учнів школи у творчих проектах таких, як: «Поспішай робити добро», «Щоб пам’ятали», «Сам собі письменник», «Подорож до майбутнього» та ін.

Ведення літопису школи. А ось ця книга, напевно, якщо опиниться в руках тат і мам, просто знайомих, дідусів, бабусь, розкаже про всю роботу школи протягом року – це Літопис. Таку книжку ніде не купиш, тому що вона створюється працею всіх учнів, вчителів, батьків школи. Вона незвичайна тим, що в ній по-справжньому живуть всі діти, які вчаться разом впродовж 11-12 років. Випускники, коли заходять у гості, швидко беруть її і пригадують шкільні роки, і, звичайно, шукають себе. В літописі висвітлюються основні події року, фоторепортажі, сценарії заходів.

КВК між учнями та вчителями. Вже 8 років до Дня Вчителя проходить ця гра-змагання. В ній беруть участь всі: і учні, і вчителі, і батьки. Батьки обов’язково сидять в журі. Учительська команда має назву «УШУ» (Учителя шутить умеют). Ця традиція, як ніяка інша, насправді творить чудеса, тому що учні і вчителі зустрічаються на сцені на рівних, і у невимушеній атмосфері народжується істина. Це дуже об’єднує всіх учасників навчально-виховного процесу.

КВК
/Files/images/untitled23.jpg/Files/images/untitled22.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 896