Не могутній дуб небеса підпер,

/Files/images/37.gifНе відважна рать зібралась під ним –

То у місті Києві, ще й на Воскресенці,

Зійшла-виросла школа славна,

Школа славна, богатирська:

Кращі діти в ній навчаються,

Уму-розуму набираються.

Не проста та школа – рідний дім,

Любо жити кожному в нім.

Рік заснування школи - 1963.

Мова викладання-українська.

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №158 вперше гостинно відкрила двері в далекому 1963 році. Навчальний заклад має свою славетну історію і традиції, які з покоління в покоління постійно примножуються.

Кількість учнів – 565.

Кількість класів – 23.

Традиційно висококваліфікованим залишається кадровий склад навчального закладу.

У школі працюють 10 «учителів-методистів». Мають педагогічне звання «старший учитель» - 9.

13 учителів школи нагороджені знаком «Відмінник освіти»,

12 – Грамотами МОН України.

2 є дипломантами міського професійного конкурсу «Учитель року».

2 - переможці районного конкурсу «Класний керівник року».

15 - учасників міжнародних освітніх форумів.

17 - авторів статей та методичних матеріалів навчальної та наукової літератури.

Педагогічний колектив:

є учасником експериментів «Сходинки до інформатики», «Християнська етика в українській культурі», «Експериментальна перевірка ефективності теоретико-методичного забезпечення і технології комплексного оцінювання інноваційного розвитку ЗНЗ», «Впровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі»;

працює за Програмою «Росток»;

бере участь у пілотних проектах «Освітній простір Києва», інноваційному освітньому проекті «РОЗКВІТ»;

співпрацює з Жіночим консорціумом України в рамках проекту: «Попередження насильства в шкільному середовищі: ефективні підходи»;

проходить навчання у «Школі ейдетики Євгена Антощука».

З 2012 року середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №158 є членом Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю, у 2012 р. стала переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю.

Гордість школи – наші учні

Разом з учителями мають досягнення і учні школи. Юнаки та дівчата завжди займають призові місця в предметних олімпіадах та конкурсах-захистах МАН серед загальноосвітніх навчальних закладів району та міста.

Справжньою гордістю навчального закладу є його "золотий фонд" – золоті та срібні медалісти. Вони – візитка школи, найкращий витвір учительських сердець. За півстоліття існування школи золотих медалістів було 119, срібних - 93.

Ми вважаємо, що головне не в тому, щоб дитина виросла геніальною, а щоб вона була щасливою.

Традиції школи творять чудеса

Нація в будь-які часи, навіть найважчі, збереже себе, якщо живуть її традиції. Те ж саме можна сказати і про школу. Вона житиме доти, доки в її стінах житимуть красиві традиції. Шкільне життя має бути яскравим, багатим на приємні враження, як добра цікава книжка. І найкращими її сторінками повинні стати свята, конкурси, ігри, змагання. Вони чудово урізноманітнюють шкільну буденність, згуртовують учнів та вчителів, перетворюють виховний процес у цікаву та пізнавальну гру. Крім того юна особистість отримує нагоду якомога більше розкрити свої творчі здібності як актора, музиканта, художника.

А 158 школа багата на традиції. Це:

«Відкриті» учнівські вибори Президента школи з передвиборчим марафоном та дебатами.

Спільні змагання команд КВН між учителями та учнями.

Свята і конкурси: День народження школи, «Учень року», «Міс школи», «Міс Попелюшка», «Барви осені», «Богатирські ігри», День вишиванки, «Зразковий клас» та інші.

Шкільні видання: «Фабрика Думки», «158 сходинок», «Територія батьків».

Поповнення музею історії школи.

Ведення літопису школи «Вернісаж незабутніх справ».

У школі працює театральний і хоровий гуртки, гурток писанкарства. Неодноразово команда школи «Золота молодь» перемагала в районних і була дипломантом міських змагань КВН. П‘ять років поспіль школа займає призові місця в районному конкурсі-огляді з правової освіти та виховання, у 2012 р. - посіла ІІІ місце на міському етапі цього конкурсу.

158 перетворить невдачу на успіх

Далеко не всі знають, що означає №158 з погляду нумерології: його «цифровий корінь» – 5. Люди, життя яких пов'язане із числом 5 (тобто всі вчителі, учні школи та батьки) – прогресивні, спритні, багатосторонні, активні, енергійні, мають схильність до дослідження, вміють керувати, займаються новаторством, волелюбні, швидко мислять, допитливі.

Зробимо висновок. Ми всі, вчителі, учні та батьки СЗШ №158, - не винахідники, але наш живий розум, гостра спостережливість, бадьорість духу, моторність, енергійність, кмітливість, ентузіазм, бажання знати про все, що відбувається у світі, й взяти в цьому участь, дозволяють нам стати лідерами у всіх видах прогресивної діяльності. Ми належимо суспільству й сприяємо суспільним інтересам. Своєю спритністю ми можемо перетворити невдачу на успіх. Ми не тільки підтримуємо, але й розуміємо закон змін. У нашому шкільному досвіді зміни часто відбуваються різко й зненацька. Адже зміна подій завжди відкриває нові можливості. Отже, ми є найщасливішими і непередбачуванішими.

Адреса школи: 02125, м. Київ, вул.Стальського, 12.

Тел. 540-91-01