Рік заснування школи - 1963.

Мова викладання - українська.

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №158 вперше гостинно відкрила двері в далекому 1963 році. Заклад освіти має свою історію і традиції, які постійно примножуються.

Кількість учнів – 890.

Кількість класів – 33.

Традиційно висококваліфікованим залишається кадровий склад навчального закладу.

У школі працюють 15 «учителів-методистів».

Мають педагогічне звання «старший учитель» - 12.

Гордість школи – наші учні

Разом з учителями мають досягнення і учні школи. Юнаки та дівчата займають призові місця в предметних олімпіадах та конкурсах-захистах МАН серед закладів освіти району та міста.

Справжньою гордістю нашої школи є її "золотий фонд" – золоті та срібні медалісти.

Ми вважаємо, що головне не в тому, щоб дитина виросла геніальною, а щоб вона була щасливою.

Традиції школи творять чудеса

А 158 школа багата на традиції. Це:

«Відкриті» учнівські вибори Президента школи з передвиборчим марафоном та дебатами.

Свята і конкурси: «Барви осені», День вишиванки, "Танцюють всі!", "Голос школи" та інші.

Шкільні видання: «158 сходинок», «Територія батьків».

Поповнення музею історії школи.

Ведення літопису школи «Вернісаж незабутніх справ».

У школі працює театральний і хоровий гуртки, танцювальна студія "Браво", спортивні секції з карате та футболу.

Неодноразово шкільна команда КВК «Золота молодь» перемагала в районних і була переможцями міських змагань КВН.

158 перетворить невдачу на успіх

Далеко не всі знають, що означає №158 з погляду нумерології: його «цифровий корінь» – 5. Люди, життя яких пов'язане із числом 5 (тобто всі вчителі, учні школи та батьки) – прогресивні, спритні, багатосторонні, активні, енергійні, мають схильність до дослідження, вміють керувати, займаються новаторством, волелюбні, швидко мислять, допитливі.

Зробимо висновок. Ми всі, вчителі, учні та батьки СЗШ №158, - не винахідники, але наш живий розум, гостра спостережливість, бадьорість духу, моторність, енергійність, кмітливість, ентузіазм, бажання знати про все, що відбувається у світі, й взяти в цьому участь, дозволяють нам стати лідерами у всіх видах прогресивної діяльності. Ми належимо суспільству й сприяємо суспільним інтересам. Своєю спритністю ми можемо перетворити невдачу на успіх. Ми не тільки підтримуємо, але й розуміємо закон змін. У нашому шкільному досвіді зміни часто відбуваються різко й зненацька. Адже зміна подій завжди відкриває нові можливості. Отже, ми є найщасливішими і непередбачуванішими.

Адреса школи: 02125, м. Київ, вул.Стальського, 12.