Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Відновлення освітнього процесу:

1. Постанова Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 р. "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

2. Наказ РУО №82 від 26.05.2020 "Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти району та режим їх роботи після зняття карантинних обмежень від 26.05.2020 № 82"

3. Наказ ДОН № 83 від 25.05.2020 Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м.Києва та режим їх роботи після зняття карантинних обмежень

4. Регламент підготовки до відновлення освітнього процесу у закладах освіти міста Києва комунальної форми власності та режиму їх роботи в умовах послаблення протиепідемічних заходів

КОРОНАВІРУС: профілактика, інфікування і поширення. Поради для захисту від нової коронавірусної інфекції.

Розпорядження

Розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації № 524 від 31.08.2020 «Про організацію харчування учнів у комунальних закладах загальної середньої освіти та вихованців шкіл-інтернатів Дніпровського району м. Києва»

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.05.2020 № 35 «Про внесення змін до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 25.03.2020 року № 2 "Про заходи із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, яка відноситься до категорії «Медико-біологічні НС» код 20713 «Надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб»»

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.04.2020 № 28 «Про зміни до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 25.03.2020 року № 2 "Про заходи із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, яка відноситься до категорії «Медико-біологічні НС» код 20713 «Надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб»