/Files/images/01 Козацькі розваги 2.JPG

Здобутки з виховної роботи на районному та міському рівнях

Продовжується участь в експерименті «Школа сприянню здоров’ю». Школа є членом Національної мережі Шкіл сприяння здоров‘ю.

Активна творча робота в рамках навчально-оздоровчого збору лідерів учнівського самоврядування та з нагоди 16-ї річниці створення Учнівської ліги м. Києва (Донєв Дмитро, лідер учнівського самоврядування);

Активна участь у ІV районному правовому турнірі (Команда учнів школи, кер. вч. правознавства Осьмак О.С., вийшла в шістку найсильніших команд);

І місце в VІІІ районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» (літературно-музично-спортивні міні-композиції, команда «Нове покоління», кер. Черненко Т.Я., Долотова І.Є.);

ІІ місце в змаганнях з черлідингу, які проводились серед команд загальноосвітніх шкіл Дніпровського району міста Києва в номінації "Данс-команда", вікова категорія: 13 -16 років (03 березня 2015 року);

І місце в районному огляді-конкурсі театральних колективів «Дніпрова хвиля» (театр «Нове покоління», кер. Заіка В.О.);

І місце в районному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання;

9 учнів СЗШ №158 посіли І місця (вікова категорія: 7-11 років), на І етапі турніру по карате, які проводив клуб «СЕН-БІН»;

4 учні – ІІ місця; 4 учні СЗШ №158 посіли ІІ місця ( вікова категорія: 8-15 років), на І етапі турніру по карате, які проводив клуб «СЕН-БІН»;

11 учнів – СЗШ №158 посіли ІІІ місця ( вікова категорія: 7-15 років), на І етапі турніру по карате, які проводив клуб «СЕН-БІН»( лютий, 2015 рік);

9 учнів гуртка з флорболу брати участь в Чемпіонаті України з ЗФП (загальна фізична підготовка), один учень посів ІІ місце, вікова категорія: 8-10 років ( лютий, 2015 р.);

ІІ місце у чемпіонаті Києва з футболу;

Участь учнів у змаганнях з футболу, які проходять у Львівській області (березень, 2015 рік).