• Місія, візія, цінності, стратегічна ідея

МІСІЯ ШКОЛИ:

1. Різнобічний і гармонійний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу та підвищення освітнього рівня українця майбутнього.
2. Взаємодія учасників освітнього процесу, побудована на основі спільних цінностей та співпраці, сприятиме розвитку життєвих компетентностей та соціалізації учнів.
3. Застосування інформаційно-комунікаційних та дистанційних, проєктних технологій в освітньому процесі сприятиме розвитку цифрової компетентності, формуванню соціального досвіду в цифровому суспільстві.

ВІЗІЯ ШКОЛИ:

Формування цілісної особистості, різнобічно розвиненої, здатної до критичного мислення, яка є патріотом країни з активною громадянською позицією та діє згідно з морально-етичними принципами і здатна приймати відповідальні рішення, є інноватором, спроможним змінювати навколишній світ, розвивати економіку, конкурувати на ринку праці, вчитися впродовж життя.

НАШІ ЦІННОСТІ:

1. Свобода та відповідальність.

2. Сучасний простір, що об'єднує однодумців.

3.Активна громадянська позиція.

4. Толерантність як прояв людяності.

5. Досконалість у своїй справі: вчитися і вчити.

6. Довіра як основа діалогу для постійного розвитку учнів, батьків, учителів.

7. Академічна доброчесність.

8. Партнерство.

ПРОВІДНА ІДЕЯ ЗАКЛАДУ:

Розвивати та формувати в учнів ключові компетентності, необхідні для успішної життєдіяльності конкуретноспроможної і самодостатньої особистості.