Проблеми шкільних предметних методичних об'єднань на 2015-2016 н.р.

Методоб’єднання

Проблема

Філологічне

методоб’єднання

Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей учнів на уроках предметів філологічного циклу.

Методоб’єднання вчителів

іноземної мови

Самореалізація особистості шляхом впровадження інтерактивних форм роботи на уроках іноземної мови.

Методоб’єднання вчителів математики, інформатики

Підвищення якості знань учнів і створення мотивації успіху на уроках математики та інформатики.

Методоб’єднання вчителів суспільних дисциплін

Розвиток креативної особистості через впровадження інноваційних технологій навчання

Методоб’єднання вчителів природничих наук

Компетентністний підхід як інструмент підвищення якості знань учнів з природничих дисциплін.

Методоб’єднання вчителів фізкультури, курсу «Захист Вітчизни»

Впровадження інноваційних технологій у практику роботи учителів фізичної культури, курсу «Захист Вітчизни». Шляхи виховання патріотизму.

Методоб’єднання вчителів початкових класів

Формування творчої активності учнів та педагогів шляхом використання сучасних інформаційних технологій відповідно до вимог нових Державних стандартів початкової освіти.