Разом для найкращого Інтернету

2022-02-10

/Files/images/001 Ббббпппч.png

Щорічно кожен другий вівторок лютого у багатьох країнах світу відзначають День безпечного Інтернету.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

З 8 по 10 лютого з метою підвищення рівня знань щодо використання сучасних Інтернет-ресурсів учитель інформатики Бардаченко А.О. провела заходи до Дня безпечного Інтернету для учнів школи. Обговорили зі школярами актуальні питання «пасток» Інтернету, безпечного вебсерфінгу, кіберзлочинності, анонімності користувачів і захисту авторських прав у мережі Інтернет, організувала конкурси, диспути, бесіди.

Учні 8-9х класів створювали презентації на тему: «Безпечний Інтернет», та виступили з ними.