Уміння поєднувати в собі твердість та м'якість одночасно – особливість справжніх чоловіків!

2022-02-10

/Files/images/001 Юююнннк.jpg

Сьогодні на ранковий чай до директора школи завітали юнаки – учні 9-х класів.

Спілкувалися з різних тем: «Чи відчуваєте Ви задоволення від навчання і від чого (кого) це залежить?», «Що заважає Вам добре вчитися?», «Який для Вас найбільш складний предмет у школі?», «Які якості повинні бути в успішної дорослої людини?», «Які зміни мають відбутися у школі?» та ін. Отримано відповіді у вигляді: «Краса в простоті», «Думати потрібно наперед!», «Має бути сміливість в діях», «Бути собою – головне», «Інколи нападає лінь» та ін.

Впродовж чаювання Ірина Леонідівна помітила одну цікаву річ: хлопці не жалілися на проблеми (які є в кожного!), а, навпаки, розповідали про те, як вони впоралися з ними. Думаю, це, в більшості, і відрізняє чоловічу стать від жіночої.

Приємно було почути суто чоловічу думку про школу))) Вдячні Роману, Єгору та Олександру за відвертість і сміливість у поглядах!!!