Ювілейний - 50-ий випуск школи

2015-05-30

/Files/images/01 В 1.jpg

30 травня 2015 р., зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники прийшли на випускний вечір до рідної школи, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.

/Files/images/01 В 2.jpg

У своєму привітанні директор школи Гондюл Ірина Леонідівна відкрила невеликий секрет випускникам, що випуск 2015 року – ювілейний - 50-ий випуск СЗШ №158 м. Києва. Тому на них покладаються дуже великі надії та сподівання.

/Files/images/01 В 3.JPG

50-ий випуск є досить «урожайним» на золотих та срібних медалістів. На випускному вечорі було вручено 5 медалей: Ахмед Софії (11-А кл)., Поміну Андрію (11-А кл.), Кузьменко Юлії (11-А кл.), Тулюпі Лесі (11-Б кл.), Геник Анастасії (11-А кл.).

/Files/images/01 В 4.JPG

На святі випускники показали всі свої таланти, об’єднавши їх у цікаву програму та створивши у залі особливу атмосферу. Батьки подарували своїм дітям прекрасні слова привітання та відео про дитячі роки.

На закінчення офіційної частини випускного краща учениця випускних класів Кузьменко Юлія, звертаючись до своїх однокласників, виступила з самостійно складеною напутньою промовою: «Наші репетиції, сидіння за однією партою, переживання контрольних, прогулянки, взаємодопомога, взаємопідколювання, наші шкільні свята, побажання в альбомах... Цього більше ніколи не буде! Я досі в це не можу повірити, не можу усвідомити. Здається, ми розлучаємось ненадовго, просто на вихідні чи канікули. Я так люблю вас! Я так хочу, аби ми не розгубились і щороку збирались компанією в пам'ять про шкільні роки. Не 11, а лише 2 роки я була разом з вами, але вони для мене були просто чарівним сном! Казкою! Справжнім життям! Спасибі вам за два найкращих навчальних роки, за науку, за доброту, за те, що я відчула себе потрібною та особливою. Я вас завжди пам'ятатиму! Давайте залишимось друзями і після випускного!»

/Files/images/01 В 5.jpg

Тож, шановні випускники, будьте гідними поваги людьми, радуйте своїх батьків та педагогів! У добру путь!

/Files/images/01 В 7.JPG

/Files/images/01 В 8.JPG