Зустріч випускників в стінах рідної школи на уроці біології

2015-02-05

/Files/images/01 Вип 1.jpg

Для учнів 11-х класів даний рік є роком серйозних випробувань і життєвого вибору.

/Files/images/01 Вип 2.jpg

Щоб познайомити одинадцятикласників з особливостями ЗНО з біології та вдалого вступу до обраних ВУЗів, 5 лютого 2015 року була організована зустріч випускників школи - 2014 з учнями 11 класу (біологічний профіль, вч. Гетьман О.В.).

/Files/images/01 Вип 3.jpg

Випускники цікаво і з особливою гордістю презентували ВУЗи, в яких вони навчаються. Кравченко Сергій успішно вступив в університет харчових технологій на факультет "Біотехнології". Євтушок Вікторія, здавши ЗНО з балами вищими за 190 (біологія - 197б.), без труднощів вступила на лікувальний факультет медичного університету ім. О.Богомольця. Степанюк Катерина, маючи вибір між Києво-Могилянською Академієї, медуніверситетом та університетом ім. Т.Шевченка, надала перевагу останньому і навчається на біологічному факультеті найпрестижнішого ВУЗу України.

/Files/images/01 Вип 4.jpg

Випускники побажали одинадцятикласникам успішно скласти ЗНО та вдало вступити до вибраних ВУЗів.