Відпочивайте безпечно!

2012-10-22

/Files/images/01 Канікули осінні.jpg

З 25 жовтня 2012 року для учнів усіх шкіл України розпочнуться довгоочікувані канікули. Осінні канікули триватимуть по 31 жовтня, вже 1 листопада учні повернуться до навчання.

Вже зараз кожен планує по-різному провести осінній уікенд. Подорожі, екскурсії, відпочинок за містом, веселі і радісні друзі...

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ПАМ‘ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ НА ОСІННІ КАНІКУЛИ

1. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху:

1.1. Будьте обережними і уважними на вулиці, при переході дороги.

1.2. Не грайтесь на тротуарі біля доріг.

1.3. Дотримуйтесь правил посадки в трамвай, тролейбус, автобус.

1.4. На зупинці не стійте близько біля дороги.

1.5. Ходіть по правій стороні тротуару.

1.6. Проїжджу частину дороги переходьте тільки кроком. Не біжіть!

1.7. Не переходьте переходити проїжджу частину дороги навскіс.

1.8. При переході вулиці (дороги) подивіться ліворуч, дійшовши до середини вулиці (дороги), зупиніться, подивіться праворуч

1.9. Якщо не встигли перейти проїжджу частину дороги, і рух почався, зупиніться на середині дороги і перечекайте рух машин.

1.10. Якщо немає тротуарів, йдіть по лівому узбіччю дороги, назустріч транспорту.

2. Дотримуйтесь Правил безпеки при прогулянках:

2.1. Для прогулянки вдягайтеся зручно і тепло, щоб не застудитися.

2.2. Гуляйте лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.

2.3. Не перебувайте на вулиці без супроводу дорослих після 21.00.

2.4. Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети.

2.5. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, повідомляйте дорослих.

2.6. Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.

2.7. Не грайтеся з бродячими собаками і кішками.

2.8. Мийте руки перед вживанням їжі, після прогулянок, ігор, фізичної праці, відвідування туалету.

2.9. Не використовуйте піротехнічні засоби - це небезпечно!

2.10. Не грайтеся на будівельних майданчиках.

2.11. Не розпалюйте багаття. Гра з вогнем - одна з причин пожежі.

2.12. Не купайтеся в холодну пору року.

2.13. Будьте обережними при відвідуванні лісового масиву.

2.14. Не вживайте в їжу малознайомі і незнайомі гриби і ягоди.

2.15. Не відходьте далеко від будинку.

3. Дотримуйтесь Правил поведінки вдома:

3.1. Виконуйте правила користування і правила поведінки у ліфтах.

3.2. Будьте обережним при контакті з електричними приладами, дотримуйтеся правил безпеки при включенні і виключенні телевізора, електричної праски, чайника і т.д.

3.3. При включенні електричних приладів не витягайте вилку з розетки за шнур.

3.4. Категорично забороняється користуватися електроприладами, в електричній частині яких виявлена несправність.

3.5. Не торкайтеся мокрими руками до електроприладів, що знаходяться під напругою.

3.6. Зовнішніми ознаками несправності приладів чи проводки є: специфічний запах ізоляції, що підгоряє, іскріння і перегрів штепсельних розеток і вилок (знайшовши несправності, попередьте дорослих, щоб негайно її усунути).

3.7. виконуйте правила безпеки при користуванні газовими приладами.

3.8. Дотримуйтеся часового режиму при перегляді телевізора і роботі на комп'ютері.

3.9. Дотримуйтеся правил безпеки при роботі з колючими, ріжучими інструментами.

3.10. Будьте обережним у поводженні з домашніми тваринами.

3.11. Не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

3.12. Більше читайте художньої літератури.

4. Запобігайте випадкам травматизму вдома і на вулиці.

5. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.

6. Дбайте про своє здоров'я, проводьте профілактичні заходи проти грипу і застуди.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ –

ЗАПОРУКА ВАШОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!

ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!