"Київгаз" провів урок безпеки життєдіяльності у 4-Б класі

2012-10-19

/Files/images/01 газ.JPG

19 жовтня 2012 р. Олесандра Тімоніна, прес-секретар «Київгаз», провела відкритий урок у 4-Б класі СЗШ №158 на тему: «Якщо почуєш запах газу, у службу 104 подзвони відразу».

Учні дізналися, як потрібно правильно поводитися з газовими плитами і колонками, які правила з основ безпеки необхідно дотримуватися, і яка несправність газового обладнання може призвести до неприємних випадків.

Олександра Тімоніна розповіла дітям, що більшість аварій, пов'язаних з газовими приладами, відбувається з вини користувачів, які не знайомі з правилами основ безпеки і використовують нелегально встановлені газові плити, колонки, конвектори та котли. Найбільшу ж небезпеку становлять діти, котрі самостійно розігрівають і готують їжу на газових плитах.

Учні добре засвоїли, що потрібно бути пильними і дотримуватися усіх правил безпеки користування газом.