Освіта через здоров‘я

2012-10-16

/Files/images/02 Сертифікат.jpg

16 жовтня 2012 року у рамках IV Національної виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за темою "Школи сприяння здоров'ю в Україні" (за підсумками Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу "Школа сприяння здоров'ю"), учасницею якою стала директор середньої загальноосвітньої школи №158 Гондюл Ірина Леонідівна.

В рамках конференції за підсумками Всеукраїнського конкурсу — захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» відбулося нагородження переможців. СЗШ №158 отримала Сертифікат переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров‘ю» 2012 р. (Наказ МОНмолодьспорту України №945 від 23.08.2012 р.).

Організатором Всеукраїнської науково-практичної конференції виступив Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На конференції виступили науковці Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту проблем виховання НАПН України, керівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів України - переможці конкурсу, регіональні координатори Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю, співробітники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники громадських організацій. Були розглянуті питання і проблеми: «Особистість у просторі духовного розвитку» (Бех Іван Дмитрович – директор Інституту проблем виховання НАПН України), «Здоров‘яспрямована діяльність навчального закладу в умовах превентивного виховного середовища» (Оржеховська Валентина Михайлівна – завідувачка лабораторії превентивного виховання Інституту проблем виховання НАПН України), «Сучасні підходи педагогічної науки та практики до впровадження здоров‘язберігаючих технологій» (Бережна Таміла Іванівна – завідувач сектору науково-дослідної та експериментальної роботи відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти) та ін.

Наступний конкурс-захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» відбудеться у 2015 р.