День вчителя у форматі "Дві Зірки"

2012-10-05

/Files/images/01 День вчителя 2012.JPG

5 жовтня 2012 р. у середній загальноосвітній школі №158 пройшло святкування Дня Вчителя у вигляді музично-розважального шоу «Дві Зірки».

Святкова програма «Дві Зірки» була покликана:

- сприяти розвитку творчого потенціалу учнів, вчителів та батьків;

- вдосконалювати простів дозвілля школярів;

- формувати дружні стосунки дітей між собою та з вчителями і батьками.

Учасниками шоу «Дві Зірки» стали пари, до складу яких входили:

учень - вчитель;

учень - батьки;

учень старшої школи - учень молодшої ланки;

учень школи – випускник школи.

Жанри були різноманітними: пісні, танці, вірші, композиції, мінітеатральні постановки, пародії та ін.

Шоу було просто переповнене талановитими особистостями. На очах у присутніх вчителів, учнів та батьків народилася нова традиція школи, ім‘я якої - «Дві зірки», що буде вписана в історію середньої загальноосвітньої школи №158.

Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи вітають всіх педагогів з Днем працівника освіти.

Нехай освітянська нива буде цікавою, учні талановитими, батьки - вдячними, а по життю Вас супроводжують радість та вдача!

Відео з виступів учнів, вчителів та батьків можна переглянути у вкладці "Медіагалерея", 2012-2013 н.р., "Дві Зірки - 2012".