Потрапити в нього мріяли всі радянські діти, а Степанюк Катя – лідер СЗШ №158 – була там вже два роки поспіль

2012-09-13

/Files/images/Катя Артек.JPG

Мрія, яка наповнює дитинство щастям і незабутніми спогадами, здійснилась на початку вересня у 205 найкращих лідерів учнівського самоврядування 10 районів міста Києва. І ми дуже раді, що лідер учнівського самоврядування СЗШ №158 Степанюк Катерина була однією з них.

Це був X ювілейний Міжнародний навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. Метою навчально-оздоровчого збору була активізація й удосконалення змісту, напрямів і форм діяльності структур учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва.

Цього року збір проходив у дитячому таборі «Озерний» МДЦ Артек. Катюша, як і інші лідери, отримала змогу відпочити, набратися сил, нових емоцій, знайти гарних друзів і представила Дніпровський район та наш навчальний заклад на гідному рівні.

Усім цим лідери завдячують столичній владі, яка надала їм цю змогу і втілила в життя мрію сотень дітей!

14 вересня 2012 р. Степанюк Катя звітувалась перед лідерами класів нашої школи про участь у лідерському зборі.

/Files/images/DSCN3088.JPG

/Files/images/DSCN3087.JPG