Оголошення про роботу школи в умовах, що склалися у місті Києві в останні дні

2014-02-20

/Files/images/01 Увага 2.jpg

Витяг з листа

№ 063-812 від 20.02.2014 р.

Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

У зв’язку з подіями у центральній частині міста, з метою збереження здоров’я, охорони життя та захисту прав учасників навчально-виховного процесу та чисельними зверненнями батьків щодо роботи загальноосвітніх навчальних закладів, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє, що у цей період рішення щодо відвідування дітьми навчальних закладів приймають батьки, про що батьки мають повідомити навчальний заклад.

Директор Департаменту О. Добровольська

Адміністрація СЗШ №158 м. Києва повідомляє, що завдання з уроків для учнів 1-11 класів висвітлені на шкільному сайті на сторінці «Дистанційне навчання» для учнів, батьки яких приймуть рішення залишити дитину вдома у зв’язку з подіями у центральні частині міста Києва.