У школі вальс відлунав прощальний

2012-05-12

/Files/images/DSC00360.JPG

У школі вальс відлунав прощальний

Випускний вечір - це особливе свято не тільки для випускників та їх батьків, але і для вчителів, які були з випускниками всі ці роки, передаючи їм вміння, знання і життєвий досвід, частинку своєї душі.
Цього 2012 року наш інтелектуальний і творчий потенціал майбутнього йде з почестями зі шкільного порога СЗЩ №158 у доросле життя. Цей день був дуже важливим для хлопців і дівчат.
Випускний вечір – 2012 запам‘ятався випускникам:
- «надіями, все було так романтично»;
- «прекрасним настроєм, яскравими спогадами, чудовою музикою та чудовою атмосферою»;
- красивими сукнями, гарною організацією святкової церемонії (спасибі Ірині Леонідівні);
- «морем сліз, частина сліз була від радості - виросли ми, попереду стільки всього хорошого, частина сліз - від смутку, сумно прощатися з дитинством, з улюбленими вчителями і однокласниками»;
- нагородженням директора школи Національною премією «Жінка ІІІ тисячоліття»;
- «чарівною ніччю в режимі нон-стоп».

/Files/images/Випускний вечір 2012.JPG

/Files/images/DSC00346.JPG