Хай буде мир у всьому світі!!!

2022-09-21

/Files/images/001 Тттччч.jpg

Сьогодні класні керівники 1-А класу Черненко Т.Я. та кл.кер.1-Б кл. Донєва Л.М. у Всесвітній день миру провели інтерактивний виховний захід «Мир очима дітей!». Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. Наші діти сьогодні вкотре НАГОЛОСИЛИ, що вони мріють жити у МИРНІЙ УКРАЇНІ!Мир для них – це сміх, злагода, посмішка…Війна у розумінні дітей – це сльози, тривога, страх...

Учні 1-Ата 1-Б класів співали пісні, танцювали, складали LEGO, висловлювали свої думки про мир:

«Мир на ЗЕМЛІ – це росяні світанки…, це та земля, де сміх і пісня лине, а діти йдуть до школи знов і знов!» Отже, нехай здійсниться найзаповітніша мрія кожного українця – запанує МИР!