Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей ВЗЯЛИ!

2021-09-28

/Files/images/001 Тттаааббб.jpg

З 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять Всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком.

Учні, вчителі, батьки нашої школи взяли участь в акції. Разом ми назбирали 1998 грн. Гроші переказали у відділення Ощадбанку.

Дякуємо ВСІМ УЧАСНИКАМ!!!!