Наша школа стала учасницею Міжнародної акції «Георгіївська стрічка-2012»

2012-05-07

/Files/images/DSC00269.JPG

Наша стала учасницею Міжнародної акції «Георгіївська стрічка-2012»

7 травня напередодні Дня Перемоги СЗШ №158 – одна з перших шкіл - взяла участь у Міжнародній акції «Георгіївська стрічка – 2012», що проходить під девізом «Я пам‘ятаю! Я пишаюся!». Акція триває в Україні уже 7 років і її підтримують близько 70 країн - членів ООН. Держави вважають даний рух протидією відродженню будь-яких форм нацизму. Всі присутні учні, яких було близько 200 чоловік, отримали символ акції – стрічку, що має кольори бойових нагород – ордена Святого Георгія і солдатського ордена Слави часів Великої Вітчизняної війни.
Калашніков Олег Іванович – голова Всеукраїнської громадської організації «Загальновоїнський союз України», яка є багаторічним офіційним партнером міжнародної акції «Георгіївська стрічка», народний депутат України V скликання, полковник військової розвідки, виступив перед учнями. У своїй промові Олег Іванович розповів більш детально про символ акції, що це - символ пам`яті, демонстрація того, що людина, яка пов`язала георгіївську стрічку, пам`ятає, пишається і захищає ті історичні ідеали, з якими старше покоління, зламавши хребет німецькому фашизму, забезпечило наше сьогоднішнє життя.
Учасники акції виразили впевненість, що кожен громадянин країни і справжній патріот України, кожен, хто вважає 9 травня великим святом всього нашого народу, хто має пам'ять і шанує подвиг наших батьків, дідів і прадідів, кожен, хто розуміє, якою ціною дісталася ця Велика Перемога - обов'язково пов'яже георгіївську стрічку.
На святі були присутні почесні гості: Литвиненко Галина Василівна - голова ради ветеранів мікрорайону «Воскресенський – 2» та учасники Великої Вітчизняної війни - Соловкова Ніна Сергіївна, Гришакова Рима Максимівна та Цегельна Ганна Петрівна.
Зі словами привітання з Днем Перемоги до ветеранів та всіх присутніх звернулася директор школи пані Любов Літошко, яка побажала ветеранам жити якомога довше серед нас, допомагати нам будувати вільну, демократичну країну і пам’ятати, що без їх рук, без їх подвигу, без їх історії Україна не відбудеться.

/Files/images/9.JPG/Files/images/8.JPG/Files/images/7.JPG/Files/images/6.JPG

/Files/images/2.JPG/Files/images/3.JPG/Files/images/4.JPG/Files/images/5.JPG