Працювати з ТИМИ, Кого хочеться ОБІЙНЯТИ, - круто!

2021-05-24

/Files/images/001 Зззвввііі 2.jpg

Сьогодні директор школи Гондюл Ірина Леонідівна звітувалася перед Вчителями, Учнями та Батьками про свій вклад за підсумками 2020-2021 н.р. у СЗШ №158 м. Києва. Свій спіч директор побудувала у формі «WOW і NOW навчального року». Згадала, що було яскравого у школі, і озвучила проблемні питання. І вже є перші результати опитування щодо управлінської роботи.

У звіті взяли участь 112 Людей. Формат вебінару надав можливість Кожному, Хто хотів, висловитися, взяти участь в обговоренні, подякувати один одному, поставити питання, порадіти успіхам.

Ірина Леонідівна радіє тому, що працює в колі Тих, Кого хочеться ОБІЙНЯТИ, Кого хочеться підтримати, надихнути. У школі стільки СВІТЛЯЧКІВ, які з радістю готові підтримати будь-яку цікаву шкільну ідею. ВСІМ ВЕЛИЧЕЗНА ВДЯЧНІСТЬ!!!

Бережіть моменти, які хочеться розтягнути на все життя, і Людей, яких хочеться бачити завжди…

Підписуйтеся на ютуб-канал СЗШ 158 м. Києва: https://www.youtube.com/channel/UCjPywcLG7FJ03U6nw2Z20rA