Наш директор школи стала однією з переможців Всеукраїнського конкурсу "Директор школи ХХІ століття"

2013-11-29

/Files/images/01 Директор 21 століття 4.jpg

29 листопада 2013 р. у міському Будинку вчителя відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття».

Директор СЗШ І-ІІІ ступенів №158 Гондюл Ірина Леонідівна стала одноднією з переможців цього конкурсу. Ірині Леонідівні було вручено диплом переможниці та орден «Директор ХХІ століття».

Засновниками Конкурсу є журнал «Директор школи. Шкільний світ» і Асоціація «Відроджені гімназії України».

Метою Конкурсу є сприяння розвитку й стимулювання професійної творчості директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдання Конкурсу:

виявлення найбільш успішних директорів загальноосвітніх закладів;

поширення досвіду ефективного управління;

формування банку даних кращих директорів ЗНЗ;

громадське визнання особистого внеску директора ЗНЗ у розвиток системи освіти України;

формування позитивного іміджу українського директора ЗНЗ;

публікація кращих матеріалів на шпальтах журналу «Директор школи. Шкільний світ» і газети «Директор школи».

Конкурс проводився в номінаціях:

«Гродадсько-державне управління школою»;

«Управління персоналом»;

«Внутрішньошкільне управління»;

«Управління фінансами»;

«Маркетинг і PR»;

«Організаційна культура школи»;

«Інноваційна культура школи».

Найглибшим принципом людської натури є пристрасне бажання отримати визнання своєї цінності. В. Джеймс

/Files/images/Орден Директор 21 століття.jpg