Змінювати і розвивати себе завжди своєчасно!

2018-12-15

/Files/images/001 Сіті.jpg

15 грудня 2018 р. відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між ГО "Kyiv Smart City Hub" та 10 столичними школами, серед яких і наша 158 школа.

Учні 4-6 класів та вчитель інформатики Одинець Тамара Ігорівна проходять курс «Scratch - візуальна мова програмування», що організований в рамках освітньої платформи Kyiv Smart City School за підтримки КМДА. Отож сьогодні учасники отримали підтвердження про статус партнерства у популяризації доступної ІТ - освіти для дітей.

Усі залишилися задоволеними))) Організатори подарували дітям подарунки, влаштували затишну атмосферу, пригостили теплими напоями та солодощами.

Пам‘ятайте! Розвиваючи себе Ви стаєте потужним каталізатором змін у всьому світі. Щиро вдячні пані Крістіні Коврак за надану можливість участі у проекті та учням і вчителю Тамарі Ігорівні за чудовий прорив у розвитку)))