Все, що приносить РАДІСТЬ - має право на вхід без черги!

2018-04-20

/Files/images/01 КАВ.jpg

Учням, вчителям та батькам в нашій школі приносить радість ГРА В КВН, тому вона заходить до школи без черги))) Саме тому 20 квітня 2018 р. шкільна команда КВН «Золота молодь» (кер. Харченко Я.В.) стала вдруге поспіль ПЕРЕМОЖЦЕМ першої відкритої київської шкільної ліги «Стандарт сміху» сезону 2017 – 2018 н.р.

У фінальній грі з командою «Золота молодь» змагалися ще дві шкільні команди м. Києва: «Кураж» гімназії № 179 Голосіївського району та «Рятівники 132» СЗШ №132 Голосіївського району. «Золота молодь» за кількістю балів перемогла в усіх трьох конкурсних змаганнях.

Щиро вдячні керівнику Харченко Яні Вікторівні, підтримці – батькам, учням та вчителям, учасникам команд «Кураж» та «Рятівники 132», членам журі, ведучій пані Наталії та організаторам гри)))

Настрій у нас? Відмінний, радісний, переможний, натхненний… Адже одна лише крапля Радості виступу шкільної команди КВН дарує нам море Щастя та Позитиву)))