Використовуйте творчість і свою власну унікальність у всьому, що ви робите!

2017-11-01

/Files/images/01 Сули.jpg

Під таким гаслом для учнів 5-А і 5-Б кл. кл.кер. Сулима В.О. та Мисовська О.Ю. на проханя батьків організували майстер-клас з розпису дизайнерських футболок та сумок.

На сьогоднішній день немає проблем купити новий одяг. Але, кожна людина унікальна і необхідно якось урізноманітнити її зовнішній вигляд. Завжди цінними є речі, які індивідуальні, неповторні. І як же приємно буде дізнатися, що цю річ Ви зробили самі. На майстер-класі діти стали дизайнерами і створили неповторну футболку та сумку.

Майстер-дизайнер підказував дітям секрети створення успішного малюнка. Знання, що отримали учні на майстер-класі, в майбутньому будуть корисними та приносити радість.

Творіть свій простір життя! Тому що усюди, де можна жити, можна жити добре))) Складайте творчі плани! Вони будуть Вашим маяком в океані шкільного життя!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215&pnref=lhc