Участь директора школи у МИ-КОНФЕНЦІЇ в якості спікера

2017-05-17

/Files/images/01 Ми.jpg

17 травня 2017 р. директор школи Ірина Леонідівна взяла участь у МИ-КОНФЕРЕНЦІЇ в якості спікера. Захід був присвяченій темі: «Трансформація партнерства в умовах реформування освіти» і проводився на базі Київського міжнародного університету.

Разом з колегою Судак Іриною Іванівною директор школи очолювали секцію «Учень-студент. Шлях учня-випускника нової школи до абітурієнта. Наші очікування та надії». Результати роботи секції перевершили наші очікування, тому що колегами було запропоновано безліч нових форм роботи в цьому напрямку.

В рамках Ми-конференції всі учасники здійснили екскурсію університетом, завітали до лабораторій, Аптеки, дізнались багато нового про ВНЗ.

Все, що заради освіти, – потрібно робити разом! І це підтвердила МИ-КОНФЕРЕНЦІЯ.

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc