Прем‘єра вистави «Наталка-Полтавка» театру «Нове покоління» (кер. Сулима В.О.)

2017-03-14

/Files/images/01 АБ.jpg

14 березня 2017 р. відбулась прем‘єра вистави «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського. З одного боку - це хрестоматійний твір, з іншого - у ньому порушено питання, на яке кожен з героїв вистави дає свою відповідь.

Тож ЧИ ВАРТО ВИБОРЮВАТИ ЩАСТЯ? ЧИ, МОЖЛИВО, ВОНО САМО ВИРІШУЄ, ХТО НА НЬОГО ЗАСЛУГОВУЄ?

На ці запитання сьогодні відповіли самі для себе і всі глядачі.

Вистава «Наталка-Полтавка» у виконанні акторів школи була зовсім інакша - свіжа і чиста, справжня, весела і світла. Це ніби наново написаний твір, а насправді він тільки по-новому прочитаний...

Святковість, радість, закоханість єднали минуле й сучасне, сцену й зал, вигадку й дійсність.

Дякуємо режисеру Валентині Сулимі)))

Дякуємо всім акторам)))

В о з н ы й Т е т е р в а к о в с ь к и й - Олександр Степанюк
М а к о г о н е н к о, виборний села - Нікіта Голенко

Г о р п и н а Т е р п и л и х а — Анна Трепет

Н а т а л к а — Анастасія Шакірова

П е т р о — Максим Яценюк

М и к о л а, далекий родич Терпилихи - Юрій Білоус

Дякуємо батькам учнів-акторів, які підтримали своїх дітей)))

Дякуємо Криворучку Тарасу Григоровичу за відгук на запрошення прийти на прем‘єру вистави)))

Театр — це завжди сьогодні, зараз і в цю хвилину! Ловіть ці натхненні та приємні хвилини якомога частіше!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc