Учні 4-Б кл. сказали «До побачення» початковій школі (кл.кер. Мінахіна С.В.)

2016-05-24

/Files/images/01 4-Б Вип 1.jpg

24 травня 2016 року учні 4-Б класу прощалися з початковою школою, зібравшись на урочисте свято у актовій залі школи.

Святково прибране приміщення, запрошені гості, серед яких адміністрація школи, вчителі, діти початкових класів, самі герої свята та їхні батьки. Настрій присутніх піднесений! Випускники початкової школи хвилюються, адже прощаються зі своєю першою вчителькою Мінахіною Світланою Василівною. Година промайнула непомітно.

/Files/images/01 4-Б Вип 2.jpg

Директор школи прийшла на свято з оберегом у формі янгола, який здійснює дитячі бажання. Ірина Леонідівна звернулася до учнів 4-Б класу зі словами вітання та побажала успіхів у 5 класі.

/Files/images/01 4-Б Вип 3.jpg

Багато щирих слів звучало з вуст дітей для першої вчительки, яка вчила їх читати, писати, рахувати, виховувала людяність, гідність, любов до Батьківщини, школи, батьків. Четвертокласники продемонстрували свою згуртованість, вміння декламувати вірші, співати, танцювати. Атмосфера свята була наповнена світлих надій на майбутнє.

Щасливих, успішних вам років навчання, дорогі випускники початкової школи, майбутні п‘ятикласники!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?ref=br_rs