Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №158 м. Києва

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ НАШОЇ ШКОЛИ!

"Кращий спосіб зробити дітей успішними - це зробити їх щасливими!"

Запрошуємо випускників 9-х класів на навчання в 10-ті мультипрофільні класи.

СЗШ №158 м. Києва - школа Здоров‘я, простір для навчання всіх, хто навчається і навчає!

Настрій: творчий, креативний, оптимістичний, практичний, натхненний, активний, турботливий, аналітичний, переконливий.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Танець вчителів на святі День Вчителя - 2016 "Нас бьют, мы летаем"

/Files/images/SAM_1227.JPG

Наша школа - це великий дружній дім, в якому живуть 749 учнів, розумних і талановитих, ініціативних і творчих, умілих і спортивних. Вони всі різні, але кожен з них по-своєму любить школу і прагне зробити її ще красивішою і кращою.

/Files/images/D0l04dv8eWc.jpg

Наша школа - це згуртований педагогічний колектив, який налічує 50 педагогів. Вчителі нашої школи - професіонали своєї справи, небайдужі, чуйні до проблем дитини люди, особистості, завжди готові до діалогу.

/Files/images/01 Педрада Костюченко.jpg

Наша школа - це зацікавлені батьки, які готові завжди підтримати школу, бо знають, що вони довіряють вчителям найдорожче, що у них є, - своїх дітей.

/Files/images/uknZ_vaK_X4.jpg

На сторінках нашого сайту ви зможете дізнатися про всі події, які відбуваються в нашій школі.

Ми все робимо для того, щоб школа ставала кращою, щоб з'являлися нові можливості розвитку учнів, підвищувалася якість освіти, щоб життя в школі було цікавим і яскравим. Це можливо, якщо ми об'єднаємо свої зусилля і будемо відкриті для обговорення всіх проблем.

Загальноосвітня школа має перевагу перед спеціалізованою, тому що школяр повинен спробувати себе у всьому спектрі предметів, адже ніхто ніколи не знає, ким він буде і з чим зіткнеться в дорослому житті.

Ми бажаємо Вам успіхів в дуже складній і важливій справі – навчанні, вихованні та освіті дітей!

/Files/images/07 Перший двзоник.jpg

Адреса школи: м. Київ, 02125, вул. Стальського, 12