28.09.2014 р. Дев‘ятикласники доторкнулися до творчості великого українського поета Тараса Шевченка

/Files/images/01 Канев.jpg

В рамках вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди 200-ї річниці з дня його народження 28 вересня 2013 року учні 9 класів СЗШ І-ІІІ ступенів №158 разом з класними керівниками відвідали Шевченківський національний заповідник в м. Каневі.

Складаючи шану великому Кобзареві, учні змогли оглянути музей Тараса Шевченка, «Тарасову світлицю» - перший народний музей Т.Шевченка, художні виставки та здійснити цікаву подорож по території Шевченківського національного заповідника. Дев‘ятикласники багато цікавого побачили та доторкнулися до творчості великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Ця поїздка надовго запам‘ятається всім учасникам екскурсії.

/Files/images/02 Канев.jpg