УЧНІ НАБУЛИ ЖИТТЄВОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО ДОСВІДУ

6 грудня 2013 року в СЗШ №158 пройшов День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь 55 учнів 8-11-х класів та лідери учнівської самоврядування старшокласників. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

«Відповідальність і турбота повинні гармонійно поєднуватися у серці директора школи. Вміння бути керівником з великої літери завжди захоплювало мене. Я без сумнівів погодилася спробувати себе у ролі директора школи. Мені надзвичайно сподобалося співпрацювати з учителями, учнями. Я щиро вдячна директору Ірині Леонідівні за підтримку і поради,» - ділиться своїми враженнями дублер директора Степанюк Катерина.

Учнівське самоврядування – це передусім входження дитини у світ спілкування з іншими людьми, формування системи її цінностей.

Учень набуває певного життєвого, соціального досвіду, формує організаторські вміння, креативні риси, сприяє впровадженню нового підходу до розвитку лідерства, приділяючи особливу увагу засвоєнню цінностей поведінкових установок і навичок необхідних як для підвищення якості свого життя, так і для вирішення завдань сучасного суспільства – культури миру, прав людини, подолання негативних тенденцій у середовищі.

В кінці дня були підведені підсумки: зачитані враження вчителів школи, яких заміняли юні дублери. Всі учасники сьогоднішнього заходу врахують їх побажання у майбутньому.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом учнів, залишивши в їх пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.