Слова і музика Підгірняк Роксолани

1.Поєднались душі та серця,

Наче гімн, лунає пісня ця.

Формули і правила з'єднались тут,

Хоч попали ви не в інститут.

Приспів:

Хай почує ціла Воскресенка,

Що прекрасна школа в світі є,

Де свої закони і свої порядки,

Де усі свої і все своє.

2. Кажуть, що 13 - це невдача,

Ну а 7 щасливим є числом.

Та для нас лиш цифра 158

Означає радість і тепло.

Приспів.

3.І дітей приводять мами й тата,

І лунає перший їх дзвінок,

Щоби через роки разом з учителями

Провести останній свій урок.

Приспів.

ІСТОРІЯ НАПИСАННЯ

ГІМНУ ШКОЛИ

Ідея написання гімну школи з’явилась весною 1994р., коли учні 11-х класів разом з вчителями Ляшко Н.М., Ковтун Н.В., Паламарчук О.В., Мисель Т.П., Сулімом В.П. поїхали на екскурсію по містах Сімферополь – Керч - Кіровоград. Саме тоді у поїзді Паламарчук Олена Василівна запропонувала Підгірняк Роксолані написати пісню, яка б об’єднувала всіх учнів, яка б могла виконуватися на загальношкільних святах, і була б обов’язково веселою і передавала дух школи. Роксолані Підгірняк вистачило лише пару днів для цього, і гімн школи був готовий. На випускному вечорі 1994р. він вже виконувався випускниками школи.

Роксолана Підгірняк (05.06.1977р.н.) – автор гімну школи, випускниця 1994р. Вона закінчила архітектурний факультет Львівського політехнічного інституту. Зараз працює за спеціальністю. Заміжня, має двох синів: Святослава (4 р.) і Богдана (3 р.). До сих пір з музикою не розлучається. У Підгірняк Роксолани у 2007р. вийшов музичний диск «Я тобі не казала ніколи» /Співає Софі пісні Роксолани Підгірняк/. У цю збірку пісень увійшла пісня «Однокласники» з такими словами:

Друзі, друзі, однокласники,

Всіх шкільних пригод мимовільні учасники.

Хай хвилинку помовчимо, згадаємо минуле,

За хвилинку згадаємо все, про що забули.