/Files/images/Емблема школи нова 2.jpg

СЕРДЕЧКО – символ любові.

М (МИ) – символ взаєморозуміння, єдності вчителів і учнів школи.

КНИГА – символ знань, які школа дає учневі.

УЧНІ, ЯКІ ПОЖИМАЮТЬ РУКУ ОДИН ОДНОМУ – символ поваги один до одного.

ВЕСЕЛКА – символ радості, який панує в школі.

КАШТАНОВИЙ ЛИСТ – символ любові до Києва – рідного міста.

Емблема школи прийнята у 2001 р.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ЕМБЛЕМИ ШКОЛИ

У 2001 р. у школі був оголошений загальношкільний конкурс на кращу емблему школи. У конкурсі взяли участь всі класи. Переможцем став 5-В клас /кл.кер. Гондюл І.Л./. Активними учасниками створення емблеми стали такі учні 5-В класу: Даниленко Тетяна, Нестеренко Дарина та Комаров Олексій від керівництвом свого класного керівника Гондюл Ірини Леонідівни. Для цього спочатку були прочитані книжки про геральдику, вивчені значення геральдичних символів, а вже потім – їх об’єднання в емблему школи.

До емблеми увійшли символи, які були і залишаються характерними саме для нашої школи: сердечко, МИ, книга, каштановий лист, веселка, потиск рук.

Учні, які створювали емблему школи, у 2007 році закінчили школу і стали студентами ВУЗів: Даниленко Таня – Києво-Могилянської академії, Нестеренко Дарина – Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Комаров Олексій – навчається в Москві. А класний керівник Гондюл Ірина Леонідівна зараз займає посаду заступника директора з виховної роботи (з 2002р.).