Славетні імена творять історію

Молодий колектив учителів біології Черній Єфросинія Федорівна, Степаненко Лідія Іванівна, які прийшли працювати в нову школу, разом з дітьми посадили на шкільному подвір'ї дерева, які і нині шумлять своїм зеленим віттям, вітають вчителів і учнів, запрошують навчатись в цьому чудовому навчальному закладі, який ніколи не здавав свої позиції серед інших шкіл району та міста.

Першим директором була призначена Савченко Ганна Йосипівна, вчитель російської мови і літератури (1963-1966р.р.).Свого часу директорами школи були Комаров Володимир Георгійович, вчитель математики (1966-1968р.р.), Левандовський Костянтин Дмитрович, вчитель російської мови і літератури (1968-1972р.р.), Пасемко І., вчитель української мови та літератури (1972-1973р.р.), Бугаєнко Віра Гнатівна, вчитель української мови та літератури (1973-1979р.р.), Літошко Любов Григорівна, вчитель російської мови і зарубіжної літератури (1979р. – серпень 2012 р.), Гондюл Ірина Леонідівна (з 08.08.2012 р. - по сьогодення).

На посаді заступників директорів протягом 45 років працювали Сивоконь Г.А., Парфьонов М.Г., Тимчик А.І., Кремінь З.П., Леніна Б.Г., Стеценко Е.Д., Цибульський Є.В., Сікан Г.Н., Ковтун Н.В., Паламарчук О.В., Приймак М.С., Діденко В.Є., Давидчук Н.І., Тесля Н.М., Пилипчатіна Н.С., Манусенко Л.В., Ляшенко А.Д., Гондюл І.Л., Рясенчук Ю.І., Черненко Т.Я., Гетьман О.В., Коваленко О.П.

У школі працювали справжні майстри-педагоги: Рудая Н.М. (отримала медаль А.П.Макаренка), Цабекало Н.М. (отримала орден Трудового Червоного Прапору), Леніна Б.Г., Луценко К.В., Циба М.К., Галка М.Ф., Дорогань В.М., Сьомкіна С.Л. (перша в школі отримала звання «вчитель-методист»), Діюк С.Я., Кошулкіна К.В., Гаврилюк М.С., Чічікова І.С., Котлярська Р.М. («Відмінник народної освіти»), Сорокопуд Р.І. («Відмінник народної освіти»), Паламарчук О.В. («Відмінник народної освіти»), Мисель Т.П., Богоутдінова Н.Ф., Ковтун Н.В., Дворовенко О.Я., Малюх Л.М., Сміян Т.Д., Камишанська А.В., Мельник М.Ф. і багато інших, які дали дорогу нинішньому поколінню вчителів, творча наснага яких спонукає до нових звершень і перемог.