Освітні перемоги 2019-2020 н.р.

За підсумками 2019-2020 н.р. 69 учні 3-8, 10 класів нагороджені Похвальними листами за «Високі досягнення у навчанні».

Троє учнів 9 класів одержали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. Це Сивець Сніжана (9-А), Тарасов Тимофій (9-А), Іванченко Ксенія (9-Б).

Троє учнів 11 класів визначені претендентами на нагородження Золотою медаллю «за високі досягнення у навчанні»: Осипенко Михайло, Пшенична Олена, Степанюк Олександр.

69 учнів 3-11 класів закінчили навчальний рік з оцінками високого рівня, що складає 10 % від загальної кількості учнів, 299 здобувачів освіти продемонстрували високий та достатній рівень досягнень, що становить 43%.

Олімпіади надали можливість виявити учнів, які продемонстрували високу якість знань, вміння застосовувати знання на практиці.

Підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів підведені у наказах управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

У 2019-2020 н.р. наша школа має 17 призерів районних предметних олімпіад:

з української мови і літератури – 2,

із зарубіжної літератури – 2;

з біології – 5,

з хімії – 1;

з фізики – 2;

з англійської мови – 2,

з образотворчого мистецтва – 2,

з Web-програмування – 1.

Найбільшу кількість призерів підготували Гетьман О.В. з біології – 4.