Переможці олімпіад 2018-2019 н.р.

Районний етап

№ з/п

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце на районній олімпіаді

Учитель

1.

Степанюк Олександр

10-А

укр. мова, літ.

І

Сулима В.О.

2.

Желєзна Руслана

10-А

укр. мова, літ.

ІІ

Сулима В.О.

3.

Осипенко Михайло

10-А

математика

ІІІ

Якусевич Л.М.

4.

Гаврилюк Богдан

11-А

історія

ІІІ

Осьмак О.С.

5.

Іванченко Ксенія

8-Б

зарубіж. літ.

ІІІ

Ісаєнко С.Б.

6.

Рассоха Єлизавета

9-А

зарубіж. літ.

ІІ

Ісаєнко С.Б.

7.

Аніщенко Карина

9-А

зарубіж. літ.

ІІІ

Ісаєнко С.Б.

8.

Коваленко Катерина

11-Б

зарубіж. літ.

ІІІ

Хаустова О.В.

9.

Тарасов Тимофій

8-А

біологія

ІІ

Гетьман О.В.

10.

Красицький Назар

9-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

11.

Постовий Микита

9-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

12.

Степанюк Олександр

10-А

біологія

ІІ

Гетьман О.В.

13.

Осипенко Михайло

10-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

14.

Кочеровець Олександр

11-Б

біологія

ІІ

Гревнєва С.В.

15.

Каглинська Анастасія

11-Б

біологія

ІІІ

Гревнєва С.В.

16.

Коваленко Катерина

11-Б

біологія

ІІІ

Гревнєва С.В.

17.

Соколова Єва

11-Б

біологія

ІІІ

Гревнєва С.В.

18.

Осипенко Михайло

10-А

хімія

ІІІ

Гревнєва С.В.

19.

Кочеровець Олександр

11-Б

хімія

ІІ

Гревнєва С.В.

20.

Малкова Еліна

6-В

образ мист.

ІІІ

Гаркуша М.А.

21.

Грабчук Катерина

9-А

образ мист.

І

Гаркуша М.А.

22.

Вечерова Дар’я

9-А

комп. анімація

І

Одинець Т.І.

23.

Вечерова Дар’я

9-А

офіс.технології

І

Одинець Т.І.

24.

Хайло Софія

9-Б

офіс.технології

ІІІ

Одинець Т.І.

25.

Осипенко Михайло

10-А

комп. графіка

ІІІ

Одинець Т.І.

Міський етап

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1

Тарасов Тимофій

8-А

Біологія

ІІ

Гетьман О.В.

2

Степанюк Олександр

10-А

Біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

3

Степанюк Олександр

10-А

Укр. мова, літ.

ІІ

Сулима В.О.

4

Грабчук Катерина

9-А

Образ. мист.

І

Гаркуша М.А.

5

Іванченко Ксенія

8-Б

Зар. літ.

ІІІ

Ісаєнко С.Б.

На ІІ (районному) етапі ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика Селезень Поліна (3-Б), Стужук Евеліна (3-А), Тарасов Олексій (6-А),Осипенко Михайло(10-А) посіли ІІІ місця та Степанюк Олександр (10-А) посів ІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 149