Переможці районних олімпіад 2016-2017 н.р.:

з української мови і літератури – 2,

з біології – 9,

з історії – 1,

з математики – 1;

з хімії – 1;

з географії – 1,

з зарубіжної літератури – 1;

з образотворчого мистецтва – 2,

з комп'ютерної графіки – 1.

Найбільшу кількість призерів підготували Гетьман О.В. з біології – 9.

№ з/п

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце на районній олімпіаді

Учитель

1.

Степанюк Олександр

8-А

укр. мова, літ.

ІІІ

Сулима В.О.

2.

Савон Анна

8-А

укр. мова, літ.

ІІІ

Сулима В.О.

3.

Степанюк Олександр

8-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

4.

Чабан Марія

8-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

5.

Осипенко Михайло

8-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

6.

Савон Анна

8-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

7.

Кочеровець Олександр

9-Б

біологія

ІІІ

Гревнєва С.В.

8.

Мещерякова Марія

10-А

біологія

І

Гетьман О.В.

9.

Пантюхов Богдан

10-А

біологія

ІІ

Гетьман О.В.

10.

Пантелєєв Даніель

10-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

11.

Захарченко Володимир

10-А

біологія

ІІІ

Гетьман О.В.

12.

Степанюк Олександр

8-А

історія

ІІІ

Осьмак О.С.

13.

Бородіна Юлія

6-А

математика

ІІІ

Гондюл І.Л.

14.

Савчук Артем

10-А

інф.технології (комп.графіка)

ІІ

Грібінюкова В.В.

15.

Несторенко Лідія

11-А

хімія

ІІІ

Гревнєва С.В.

16.

Степанюк Олександр

8-А

зарубіж. літ.

ІІІ

Хаустова О.В.

17.

Савчук Артем

10-А

образ мист.

ІІІ

-

18.

Грабчук Катерина

7-А

образ мист.

ІІ

-

19.

Пантюхов Богдан

10-А

географія

ІІІ

Хоменко В.С.

Степанюк Олександр (8-А) посів ІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури (учитель Сулима В.О.).

Призерами районного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика стали Бородіна Юлія (6-А), Аніщенко Карина (7-А) – ІІ місце, Савон Марія (3-А), Колосовська Марія (5-А), Остапенко Софія (5-А), Степанюк Олександр (8-А), Каглинська Анастасія (9-Б) – ІІІ місце (учителі Мисовська О.Ю., Коваленко О.П., Черненко Т.Я., Сулима В.О.)

На районному конкурсі з українознавства 4 учнів посіли призові місця – Алексеєнко Олександра, Якубівська Поліна (11-А), Халаман Єлизавета, Пшенична Олена (8-Б) (учитель Осьмак О.С.).

Аніщенко Карина (7-А) посіла ІІ на міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Коваленко О.П.).

Кiлькiсть переглядiв: 31