Наші відмінники, медалісти 2015-2016 н.р.

Золоті медалісти 2015-2016 н.р.:

1. Оверченко Анастасія Павлівна – 11-А

2. Роженко Олена Олександрівна – 11-А

3. Сергієнко Олександра Андріївна – 11-А

4. Ходос Кристина Владиславівна – 11-А.

Срібні медалісти 2015-2016 н.р.:

1. Літошко Владислава Ігорівна – 11-А.

Відмінники 2015-2016 н.р.:

Свідоцтво з відзнакою Мещерякова Марія, учениця 9-А класу.

Нагороджено Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів школи:

1.

Воронову Богдану Сергіївну

2-А

2.

Коноплю Христину Олегівну

2-А

3.

Кульчицького Вячеслава Дмитровича

2-А

4.

Рукасова Владислава Ярославовича

2-А

5.

Савон Марію Олександрівну

2-А

6.

Строчик Віру Святославівну

2-А

7.

Тимачеву Олександру Андріївну

2-А

8.

Шостак Марію Олександрівну

2-А

9.

Бадрака Олександра Миколайовича

2-Б

10.

Дмитренко Єлизавету Андріївну

2-Б

11.

Тимчаковського Олександра Олександровича

2-Б

12.

Кондю Нікіту Артемовича

2-В

13.

Коробку Макима Ігоровича

2-В

14.

Колісніченко Тетяну Сергіївну

2-В

15.

Перевозника Ярослава Андрійовича

2-В

16.

Філімонову Вероніку Євгенівну

2-В

17.

Тарасова Олексія Олеговича

3-А

18.

Мельниченко Наталію Максимівну

3-А

19.

Іваненка Дмитра Андрійовича

3-А

20.

Комарову Поліну Дмитрівну

3-А

21.

Батрака Кирила Володимировича

3-Б

22.

Блінніка Кирила Дмитровича

3-Б

23.

Волинця Олександра Анатолійовича

3-Б

24.

Журавльову Жанну Олексіївну

3-Б

25.

Дойонка Микиту Вікторовича

3-Б

26.

Карпенко Єлизавету Олександрівну

3-Б

27.

Нижника Богдана Костянтиновича

3-Б

28.

Базилевича Олексія Андрійовича

3-В

29.

Вільчинську Юліану Сергіївну

3-В

30.

Новосельцеву Анну Андріївну

3-В

31.

Саражинську Дарію Олександрівну

3-В

32.

Колосовську Марію Михайлівну

4-А

33.

Платонову Анастасію Сергіївну

4-А

34.

Остапенко Софію Русланівну

4-А

35.

Бомка Нікіту Олександровича

4-Б

36.

Волощук Марію Романівну

4-Б

37.

Красулю Катерину Олександрівну

4-Б

38.

Бєлуху Віру Анатоліївну

5-А

39.

Бородіну Юлію Романівну

5-А

40.

Морозову Ангеліну Андріївну

5-А

41.

Сивець Сніжану Андріївну

5-А

42.

Іванченко Ксенію Сергіївну

5-Б

43.

Аніщенко Карину Дмитрівну

6-А

44.

Шичінову Катерину Андріївну

6-А

45.

Осипенка Михайла Максимовича

7-А

46.

Савон Ганну Олександрівну

7-А

47.

Степанюка Олександра Сергійовича

7-А

Кiлькiсть переглядiв: 10