• Ви знаходитесь тут:

Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності

2015-12-28

/Files/images/01 Нпедрада 1.JPG

Саме такими словами Р.Т. Кіосакі 28 грудня 2015р. в школі розпочалося засідання педагогічної ради на тему: «Життєва компетентність особистості – універсальний творчий ресурс XXI століття».

/Files/images/01 Нпедрада 2.JPG

Під час обговорення на педраді було розглянуто такі питання:

1.Компетентність як одна з основних пріоритетних соціальних якостей особистості.

2. Формування ключових компетентностей учнів: досвід класних керівників.

3. Життєва компетентність особистості та її розвиток на прикладі закордонного досвіду.

4. Підсумки проведення Дня батьківського самоврядування.

Виступи директора школи Гондюл І.Л., заступника директора з навчально-виховної роботи Долотової І.Є. супроводжувалися цікавими та яскравими презентаціями, що демонстрували формування життєвої компетентності учнів в школі.

Підсумком педагогічної ради був виступ педагога-організатора Харченко Я.В., яка підготувала усім колегам новорічне привітання.