Прочитав сам – зацікав іншого

2015-11-12

/Files/images/01 Книга 11.jpg

12 листопада 2015 року у 8-Б класі (кл. керівник Гревнєва С.В.) була проведена виховна година «Прочитав сам – зацікав іншого».

Будь–яка дитина має бути інтелектуалом, всебічно розвиненою особистістю.

/Files/images/01 Книга 12.jpg

У наш час діти дуже мало читають, занадто багато часу приділяють інноваційним технологіям і не завжди собі на користь. Тому для підвищення рівня популяризації книги в житті підлітка та розвитку здібностей і був використаний такий прийом пошуково-дослідницької діяльності.

/Files/images/01 Книга 3.jpg

Протягом певного часу учні читали художні твори, та продумували, для кого з учнів класу він буде актуальним, і як в стислій формі, не переказуючи твір, можна донести його зміст іншим.

Кожен учень мав можливість виступити, показати свої здібності в ораторському мистецтві, замислитися та отримати завдання майбутнє.

Як показала практика, тематика творів, які читають учні, різноманітна: це і інтимна лірика Т.Шевченка та Ліни Костенко; містика «Мастера і Маргарити» М.Булгакова; детективи А. Конан Дойла та Е.Алана Проте, дуже багато фантастичних творів.

/Files/images/01 Книга 4.jpg

Виховна година закінчилася, а обговорення триває до сих пір.