Участь вчителів школи у тренінгу «Інструменти успішних комунікацій для підвищення ефективності на робочому місці»

2015-10-30

/Files/images/01 ЖК 1.JPG

30 жовтня 2015 р. одинадцять вчителів школи взяли участь у тренінгу «Інструменти успішних комунікацій для підвищення ефективності на робочому місці», який проводився в рамках Програми з попередження насильства між дітьми з проекту «Впровадження Конвенції ООН про права дитини в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної громадської організації SAVE THE CHILDREN INTERNATIONAL та Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (SIDA) і реалізовується Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України».

/Files/images/01 ЖК 2.JPG

Тренером даного тренінгу була Тетяна Літвінова, сертифікована Асоціацією тренерів України.

/Files/images/01 ЖК 3.JPG

Впродовж тренінгу вчителі познайомились з інструментами комунікації, поняттям «емоційного інтелекту», отримали навички для побудови ефективних взаємостосунків між людьми і в команді, обговорили основні складові комунікацій (довіра, теплота у відносинах, щирість, емпатія, позитивне ставлення), навчилися працювати з запереченнями, розширили знання про мислення та поведінку людей.

/Files/images/01 ЖК 9.JPG/Files/images/01 ЖК 4.JPG

Тренінг сприяв формуванню мотивації вчителів у підвищенні емоційного інтелекту.

По закінченні тренінгу вчителі отримали сертифікати про навчання протидії насильству між дітьми.

/Files/images/01 ЖК 10.JPG

/Files/images/01 ЖК 5.JPG

Дякуємо тренеру та організаторам заходу – «Жіночому Консорціуму України»!

/Files/images/01 ЖК 8.JPG

/Files/images/01 ЖК 7.JPG