Наша школа закінчила свою участь у Міжнародному проекті з попередження насильства

2015-10-27

/Files/images/01 Консорціум підс з 7.jpg

27 жовтня 2015 р. відбулась презентація результатів спільної діяльності пілотних шкіл у сфері попередження насильства. Наша школа – одна з чотирьох таких пілотних шкіл.

В програмі зустрічі були такі питання:

- Презентації результатів спільної діяльності очима шкільних команд.

- Моніторинг і зовнішня оцінка програми запрошеним експертом.

- Планування дій на підтримку досягнутих результатів.

- Вручення подяк учасникам проекту.

/Files/images/01 Консорціум підс з 2.jpg

Із історії. Педагогічний колектив школи розпочав участь у Програмі з попередження насильства між дітьми в рамках проекту «Впровадження Конвенції ООН про права дитини в Україні», який здійснювався за фінансової підтримки Міжнародної громадської організації SAVE THE CHILDREN INTERNATIONAL та Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (SIDA) і реалізувався Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України», у 2012 р. Проект тривав три роки. За ці роки тренери проекту провели ряд тренінгів для вчителів школи, відбулись групові зустрічі, організовано вивчення міжнародного досвіду шкіл з попередження насильства тощо. Школа набула безцінного досвіду з формування в дітей ненасильницької поведінки.

У підсумковій зустрічі взяли участь:

1. Гондюл І.Л. - директор школи

2. Олейнікова Н.В. - психолог

3. Кучай М.В. - вчитель англійської мови

4. Гревнєва С.В. - вчитель хімії та біології

5. Одинець Т.І. - вчитель інформатики

/Files/images/01 Консорціум підс з 3.JPG

Радіємо з того, що ще дві зустрічі заплановано з членами педагогічного колективу школи.

За підсумками роботи у проекті школа була нагороджена Подякою за внесок педагогічного колективу у побудову світу без насильства.

/Files/images/01 Консорціум підс з 4.jpg

Дякуємо «Жіночому консорціуму України» за співпрацю та можливість отримати неоціненні знання!

/Files/images/01 Консорціум підс з 6.jpg

/Files/images/01 Консорціум підс з 5.jpg