Щира подяка випускнику школи Пивоварському Андрію та голові РДА Дніпровського району Ярославу Горбунову за ремонт асфальту на території школи

2015-06-22

/Files/images/01 Асфальт 1.jpg

У червні 2015 р. завдяки небайдужості випускника школи Пивоварського Андрія (нині – міністра інфраструктури України) та зусиллям голови РДА Дніпровського району Ярослава Горбунова на території школи було відремонтовано асфальтне покриття.

Ремонт було здійснено за бюджетні кошти на суму 35 000 грн.

/Files/images/01 Асфальт 2.jpg Адміністрація школи, всі працівники, учні та батьки висловлюють щиру подяку Вам, шановні пане Андрію та пане Ярославе, за значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази школи.

/Files/images/01 Асфальт 3.jpg

Дякуємо всім, хто небайдужий до проблем розвитку закладу!

/Files/images/01 Асфальт 10.jpg

/Files/images/01 Асфальт 9.jpg

/Files/images/01 Асфальт 8.jpg

/Files/images/01 Асфальт 7.jpg