Урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту дев‘ятикласникам школи

2015-06-12

/Files/images/01 Вип 9 1.JPG

12 червня 2015 р. відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класів. 58 учнів дійшли до першого шкільного фінішу, ступили на передостанню шкільну сходинку і отримали свій перший документ про освіту.

/Files/images/01 Вип 9 2.JPG

Першими вчителями наших дев‘ятикласників були Черненко Тетяна Ярославівна, Дюдіна Олена Володимирівна та Муль Алла Степанівна. Потім для нинішніх дев‘ятикласників не дзвінок пролунав, а ударив дзвін. Вони залишили першу шкільну колиску початкової школи і перейшли на шкільні каруселі середньої школи. Середня школа зустріла їх рівнянням з багатьма невідомими вчителями, предметами, з новими класними керівниками: Кучай Марією Валеріївною та Якусевич Людмилою Миколаївною.

/Files/images/01 Вип 9 4.JPG

Любі дев‘ятикласники! Запам’ятайте себе такими: розумними, юними, красивими, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань.

/Files/images/01 Вип 9 5.JPG

Вітаємо дев‘ятикласників з закінченням базової загальної середньої школи!

/Files/images/01 Вип 9 14.JPG

/Files/images/01 Вип 9 13.JPG