Щорічний звіт директора школи перед громадськістю

2015-05-21

/Files/images/01 Звіт директра 1.JPG

21 травня 2015 року в актовій залі школи відбувся щорічний звіт директора школи Гондюл Ірини Леонідівни перед педагогічною, учнівською та батьківською громадськістю.

Ірина Леонідівна у своїй доповіді охарактеризувала основні показники навчально-виховної та адміністративно-господарської діяльності за 2014-2015 навчальний рік. Присутні відзначили досягнення, що мали місце, та взяли до уваги недоліки, над якими ще варто працювати.

/Files/images/01 Звіт директора 2.JPG

Під час голосування 46% присутніх віддали свій голос за відмінну роботу директора школи, 51% - за добру, 3% - задовільно.

Для тих батьків, учнів, вчителів та всіх небайдужих, хто не зміг бути присутнім на зборах, у вкладці «Звіт директора школи» буде розміщено доповідь та презентацію виступу директора школи.