Майстер-клас від народної артистки України Яблонської Г.Г. для шкільного театру «Нове покоління»

2015-04-17

/Files/images/01 Яблонська 5.jpg

17 квітня 2015 р. для вихованців шкільного театру "Нове покоління" (кер. Заіка В.О.) майстер-клас провела Яблонська Галина Гілярівна - народна артистка України, актриса театру ім. Івана Франка.

/Files/images/01 Яблонська 2.jpg

Галина Гілярівна показала дітям кілька цікавих вправ для розвитку мови і акторської майстерності, розповіла, як взаємодіяти з партнером на майданчику, поділилася власним досвідом гри в театрі, а також відповіла на всі питання дітей.

/Files/images/01 Яблонська 3.jpg

Юні актори та керівник театру Заіка Валентина Олександрівна були в захваті від зустрічі з талановитою особистістю.