Виховна година в 5-А і 5-Б класах на тему: «Збережемо красу Землі» (до Всесвітнього Дня довкілля)

2015-04-16

/Files/images/01 Земля 4.jpg

„Ми взагалі не отримали Землю

в спадок від наших предків –

ми всього лише взяли її в борг у наших дітей”

Антуан де Сент-Екзюпері, письменник

/Files/images/01 Земля 2.JPG

З метою поглиблення знань дітей про багатогранність і цінність природи, формування бережливого ставлення до навколишнього сердовища, усвідомлення того, що Земля – наш спільний дім, у 5-А та 5-Б класах (кл.кер. Коваленко О.П., Хоменко В.С.) 16 квітня 2015р. було проведено виховну годину до Дня довкілля «Збережемо красу Землі». Наша матінка-Земля дуже гарна. Ваблять око розкішні густі ліси, на луках цвіте безліч барвистих квітів, у чистому блакитному небі літають птахи, на дитячих майданчиках граються діти. Але, чи справді все так чудово? Чи дійсно наша земля щаслива? Чи легко їй? Саме ці питання вирішували учні під час даного заходу. Також діти взяли участь у екологічній вікторині, обговорили питання забруднення нашого міста та території рідної школи під час інтерактивної вправи «Займи позицію». Учні переглянули відеоматеріали про екологічні проблеми Землі та збереження первоцвітів. Захід завершився чудовими рядками Ліни Костенко, які підкреслили значущість проблеми збереження довкілля нашої планети і, зокрема, України.

/Files/images/01 Земля 3.JPG

Буває, часом сліпну від краси,

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво.

Оці степи, це небо, ці ліси,

Усе так гарно, чисто, незрадливо;

Усе як є - дорога, явори.

Усе моє, все зветься Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

Що хоч спинись, і з Богом говори...