Екскурсія учнів 7-А та 6-Б класів до Національного музею історії України

2015-03-23

/Files/images/01 Музей історії 4.jpg

Національний музей історії України – це заклад, до життя і діяльності якого повинна бути прикута найбільша й найприскіпливіша увага кожного, бо кожен із нас з усвідомленням причетності до власної історії має не право, а обов’язок долучитися до її творення.

/Files/images/01 Музей історії 2.jpg

23 березня 2015 року під час весняних канікул учні 7-А (кл. кер. Осьмак О.С.) та 6-Б (кл.кер. Алієва О.В.) класів відвідали Національний музей історії України. Екскурсовод розповіла багато цікавих речей. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України і історію нашого рідного міста. Виявилось, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію.

/Files/images/01 Музей історії 3.jpg

Усі учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.