Участь шкільного театру «Нове покоління» (кер. Заіка В.О.) у міському огляді-конкурсі театральних колективів

2015-03-23

/Files/images/01 Театр 23.03.2015 1.JPG

23 березня 2015 р. шкільний театр «Нове покоління» (переможець районного етапу) взяв участь у міському огляді-конкурсі театральних колективів.

Колектив шкільного театру під керівництвом Заіки Валентини Олександрівни, вчителя української мови та літератури, представив на конкурс виставу «Зачарована Десна» (за О.Довженком).

/Files/images/01 Театр 23.03.2015 2.JPG

Виставу оцінювало високоповажне журі, до складу якого входили:

1. Гордієнко Валентина Володимирівна – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відмінник освіти України.

/Files/images/01 Театр 23.03.2015 3.JPG

2. Губа Володимир Петрович – композитор, професор Інституту екранних мистецтв імені Івана Миколайчука, член Національних спілок композиторів України, кінематографістів України, театральних діячів України, лауреат премії імені Миколи Лисенка, народний артист України.

3. Краснопєєва Ірина Степанівна – методист відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва.

4. Поволоцький Ілля Якович – керівник літературно-драматичної частини Київського державного академічного театру ляльок, почесний член UNIMA України, член спілки театральних діячів України, заслужений працівник культури України, відмінник освіти України.

5. Суханов Анатолій Валерійович – актор театру і кіно, режисер, артист Київського театру «Колесо», художній керівник київської театральної школи-студії.

/Files/images/01 Театр 23.03.2015 4.JPG

6. Яблонська Галина Гілярівна – актриса Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, народна артистка України.

«Актори чудово справились зі своєю задачею, по-справжньому відіграли свої ролі, глядачі їм повірили», - такими були слова журі конкурсу.

/Files/images/01 Театр 23.03.2015 5.JPG

Приємно було почути і поради від такого зіркового журі щодо розвитку шкільного театрального колективу.

Дякуємо за високу оцінку роботи театрального колективу «Нове покоління» СЗШ №158 м. Києва під керівництвом Заіки Валентини Олександрівни!