Екскурсія учнів 7-Б класу до музею досягнень Віталія та Володимира Кличків

2015-03-20

/Files/images/01 Кличко 1.jpg

20 березня 2015 року учні 7-Б класу (кл.кер. С.В. Гревнєва) відвідали унікальну виставку – музей досягнень Віталія та Володимира Кличків.

З перших хвилин перебування в музеї, завдяки ультрасучасному мультимедійному шоу, учні занурилися в неповторну атмосферу спортивного духу та чемпіонських боїв, заново пережили найяскравіші моменти з кар’єри легендарних українських чемпіонів. Семикласники переконалися, якою важливою є підтримка сім’ї, який сильний зв'язок існує між братами, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворює мрії у реальність.

/Files/images/01 Кличко 2.jpg

Учні побачили ексклюзивні експонати, надані легендарними чемпіонами. Це і пояси братів Кличків, і екіпіровка боксерів в якій вони готувалися і брали участь у чемпіонських боях, кубки, нагороди.

Від екскурсії в учнів залишилися лише позитивні емоції та гарний настрій, адже це наглядний приклад того,як можна формувати здоровий стиль життя та здоровий спосіб мислення для подальших життєвих досягнень.

/Files/images/01 Кличко 3.jpg

Борись за свою мрію! – головна ідея, яку винесли учні після відвідування музею братів Кличків.